Υποτροφίες διδασκαλίας Σερβικής Γλώσσας από το Πανεπιστήμιο του Βελιγραδίου / Summer School Scholarships offered by University of Belgrade
Δυνατότητα παρακολούθησης μαθημάτων Σερβικής Γλώσσας από το Πανεπιστήμιο του Βελιγραδίου από 8-26 Ιουλίου Possibility to attend Serbian language courses from the University of Belgrade, from July 8-26 Προθεσμία: Δευτέρα 13 Μαΐου Deadline: Monday, May 13th
Ονοματεπώνυμο / Name
Ταχυδρομική Διεύθυνση / Postal address
Προπτυχιακός κύκλος σπουδών ή μεταπτυχιακός κύκλος σπουδών / Undergraduate or Postgraduate Program
Ο συνολικός χρόνος σπουδών των υποψηφίων δεν μπορεί να υπερβαίνει τα δύο έτη από τον ενδεδειγμένο χρόνο σπουδών (ν+2) . The total duration of studies for candidates cannot exceed two years beyond the recommended duration of studies
Click or drag a file to this area to upload.
αρχείο PDF/ PDF file
Click or drag a file to this area to upload.
αρχείο PDF/ PDF file
Ενημέρωση και πρόσβαση σε δεδομένα προσωπικού χαρακτήρα / Notification and access to personal data
Υπεύθυνος επεξεργασίας των προσωπικών δεδομένων είναι το ΑΠΘ. Η συλλογή και επεξεργασία των προσωπικών δεδομένων γίνεται με σκοπό την πλήρωση των νόμιμων προϋποθέσεων & υποχρεώσεων, που οφείλει να τηρήσει το ΑΠΘ για την υλοποίηση των διεθνών του δράσεων. Αποδέκτης των προσωπικών δεδομένων είναι το Πανεπιστήμιο υποδοχής του αιτούντος φοιτητή, το οποίο μπορεί να βρίσκεται κατά περίπτωση εντός ή εκτός ΕΕ. / The Aristotle University of Thessaloniki (AUTH) holds responsibility for the processing of personal data. The collection and processing of personal data is done for the purpose of fulfilling the legal conditions & obligations that AUTH must comply with for the implementation of its international actions. The designated recipient of the personal data is the host University of the requesting student, which may be located within or outside the EU depending on the specific circumstances of each case.
Υπεύθυνη δήλωση και δήλωση συναίνεσης / Solemn Declaration and declaration of consent
Βεβαιώνω ότι όλες οι πληροφορίες που περιλαμβάνονται στο έντυπο της αίτησης είναι αληθείς και πλήρεις και ότι τα συνημμένα σε αυτή έγγραφα είναι ακριβή αντίγραφα των πρωτοτύπων. Συμφωνώ ότι αν η αίτησή μου γίνει δεκτή, τα στοιχεία επικοινωνίας μου θα είναι διαθέσιμα: α) σε φοιτητές από το ΑΠΘ των οποίων η αίτηση θα γίνει επίσης δεκτή, προκειμένου να μπορούμε να επικοινωνήσουμε για την από κοινού μας μετακίνηση, β) κατόπιν αιτήσεως, σε φοιτητές από το ΑΠΘ που μελλοντικά θα επιθυμούν να επικοινωνήσουν για να τους πληροφορήσω σχετικά με την εμπειρία που είχα στο εξωτερικό. Με εξαίρεση αυτές τις λεπτομέρειες, όλα τα άλλα δεδομένα θα αντιμετωπιστούν εμπιστευτικά. / I hereby affirm that the information provided in the application form is accurate and complete, and that the documents attached are true copies of their original counterparts. In the event of my application being accepted, I consent to the disclosure of my contact information under the following conditions: a) to fellow Aristotle University of Thessaloniki (AUTH) students whose applications are also approved, facilitating communication regarding our joint travel arrangements; b) upon request, to AUTH students who may wish to contact me in the future for insights about my overseas experience. Aside from these specified instances, all other personal data will be handled with strict confidentiality.